Ketu kerkoni emrin tuaj ne listen zgjedhore

I nderuar lexues... me ne fund u be e mundur qe ju te kerkoni emrin tuaj online per zgjedhjet e 8 Majit 2011. Informacioni vjen nga zyrat shteterore dhe PiNESKA ONLINE ju mundeson linkun ku ju mund te gjeni emrin, kodin dhe vendin ku ju do te votoni ne 8 Maj.

Klikoni Ketu per te pare listat zgjedhore dhe te gjeni emrin tuaj.

PiNESKA ONLINE

 

Read 1476 times Last modified on Friday, 16 June 2017 16:09
Login to post comments

About

PiNESKA ONLiNE eshte komunitet shqiptar ne internet. PiNESKA eshte nje nisme private e filluar ne vitin 2008 prej nje grupi emigrantesh shqiptare ne USA, me qellim lajmet dhe ndodhite nga Diaspora dhe Memedheu. Eshte faqe teresisht falas per te gjithe antaret e saj dhe gjithashtu nuk eshte faqe fitimprurese... stafi i saj, nuk paguhet por bashkepunon ne baze vullnetare. Jeni te mirepritur te na sugjeroni, kritikoni dhe te merrni pjese aktive ne stafin tone.

Online

We have 8 guests and no members online

FOTO

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…