Skënder-Bode fiton kampionatin e turpit


.....Skënderbeu i Korçës ka fituar sot atë që do të konsiderohet me të drejtë kampionati i turpit. Në ndeshjen e sotme me Elbasanin, Skënderbeu ka fituar me rezultatin minimal 1-0. Pas ndeshjeve të sotme, Skënderbeu kaloi shtatë pikë përpara Flamurtarit, që braktisi ndeshjen me Vllazninë në minutën e fundit, kur ka mbetur edhe një ndeshje. Këtë ndeshje Skënderbeu do ta luajë pikërisht në fushën e Flamurtarit. Interesante do të jetë nëse Ridvan Bode dhe kreu i Federatës, Armando Duka, do të kenë guximin që të shkojnë në Vlorë dhe t’i japin titullin e trukuar Skënderbeut. Tema

Read 1393 times Last modified on Saturday, 17 June 2017 12:44
Login to post comments

About

PiNESKA ONLiNE eshte komunitet shqiptar ne internet. PiNESKA eshte nje nisme private e filluar ne vitin 2008 prej nje grupi emigrantesh shqiptare ne USA, me qellim lajmet dhe ndodhite nga Diaspora dhe Memedheu. Eshte faqe teresisht falas per te gjithe antaret e saj dhe gjithashtu nuk eshte faqe fitimprurese... stafi i saj, nuk paguhet por bashkepunon ne baze vullnetare. Jeni te mirepritur te na sugjeroni, kritikoni dhe te merrni pjese aktive ne stafin tone.

Online

We have 28 guests and no members online

FOTO

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…