Interi është turpëruar nga Shalke 04 brenda në Milano ku ka pësuar 5 gola. Tingëllon e pabesueshme por kampionët e Europës dhe të botës, pas humbjes në derbi të shtunën e kaluar, pësojnë një tjetër goditje, këtë herë edhe më të rëndë në Champions League ku e shohin veten shumë pranë skualifikimit.

Mauris ut mauris vel libero sagittis congue. Aenean id turpis lectus

Aliquam eget arcu magna, vel congue dui.

About

PiNESKA ONLiNE eshte komunitet shqiptar ne internet. PiNESKA eshte nje nisme private e filluar ne vitin 2008 prej nje grupi emigrantesh shqiptare ne USA, me qellim lajmet dhe ndodhite nga Diaspora dhe Memedheu. Eshte faqe teresisht falas per te gjithe antaret e saj dhe gjithashtu nuk eshte faqe fitimprurese... stafi i saj, nuk paguhet por bashkepunon ne baze vullnetare. Jeni te mirepritur te na sugjeroni, kritikoni dhe te merrni pjese aktive ne stafin tone.

Online

We have 37 guests and no members online

FOTO

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…